Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.12.2020 16:24
Mafia 4
1838V

Mafia 4 już zapewne powstaje, ale Hangar 13 pracuje także nad ogromną grą sci-fi

Nowe ogłoszenie o pracę w studiu Hangar 13 mówi nam, iż deweloperzy pracują nad tytułem sci-fi rozgrywającą się w otwartym świecie.

Raczej nikt nie powinien być zszokowany, jeśli powiem, że Mafia 4 na pewno powstanie - czy to prędzej, czy później. Hangar 13, po przygotowaniu remake'u jedynki, zaczął pracę nad nie jednym, a paroma projektami, co oznacza, że oprócz kolejnej gangsterskiej odsłony serii amerykańscy deweloperzy opracowują - prawdopodobnie - również minimum dwie nowe marki.

O jednej z nich możemy dowiedzieć się co nieco dzięki nowemu ogłoszeniu o pracę. Hangar 13 opracowuje produkcję science fiction, która rozegra się w ogromnym, otwartym świecie mającym zaoferować nowe doznania. Ponadto, twórcy zaoferują nam widok z perspektywy trzeciej osoby. 

Niestety, ale obecnie nie wiadomo, czym jest trzeci - zakładając oczywiście, że drugim jest Mafia 4 - projekt, ale musicie przyznać, że tworzenie trzech tytułów na raz nie brzmi zbyt dobrze, patrząc na jakość gry Mafia III, nad którą pieczę sprawowało nie kto inny, jak właśnie Hangar 13.

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/mafia-developer-hangar-13-are-working-on-a-new-open-world-third-person-game-amVJh7d7ELVf

Tagi: 2k games Hangar 13 Mafia: Trylogia