Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2020 13:42
PS5 w Polsce
8392V

PS5 wróciło do sprzedaży w Polsce! [Aktualizacja #1]

Gracze mogą ponownie kupić PlayStation 5 w naszym kraju. Konsola wylądowała w Media Markt, więc zainteresowani klienci mogą już teraz złożyć zamówienie i według opublikowanych informacji – urządzenia są dostępne i wkrótce trafią do fanów marki PlayStation.

PS5 w Media Markt

Jak widać PS5 systematycznie wraca do naszego kraju, ale nie możemy mieć pewności, ile tak naprawdę urządzeń przygotował Media Markt. W rezultacie – lepiej nie odkładajcie zakupów na później, bo po prostu możecie nie zdążyć. PlayStation 5 cieszy się gigantycznym zainteresowaniem na całym świecie, więc aktualnie trudno zdobyć urządzenie w normalnej cenie – właśnie z tego powodu takie oferty są teraz bardzo cenne.

Jak się jednak okazuje, propozycja jest dość specyficzna – klienci nie mogą wybrać każdej formy płatności, ponieważ dostępny jest jedynie leasing. W tym wypadku urządzenie kupimy w 18 ratach po 120,8 zł (netto).

Opcja nie jest przygotowana dla każdego, ale jeśli akurat możecie skorzystać i nie posiadacie PlayStation 5, to na pewno warto rozważyć taką opcję, bo nie wiemy tak naprawdę, kiedy Sony wrzuci na rynek kolejne urządzenia. Gracze z całego świata wyczekują na kolejną turę sprzedaży PS5, a Sony stara się zaproponować kolejne egzemplarze konsoli.

Warto sprawdzić również najnowszą promocję na gry przygotowane z myślą o PlayStation 5. Sony już nawet rozpoczęło promocję Ratchet & Clank: Rift Apart – tytuł powinien zadebiutować na samym początku 2021 roku.

[Aktualizacja #1]

Konsole zostały wyprzedane

Źródło: MrBluesman - dzięki za link!

Tagi: playstation 5 ps5 Sony