Iza Łęcka Iza Łęcka 04.12.2020 08:50
Dark Souls 3 BloodSouls Judgement of Ash
1529V

Dark Souls 3 z wielkimi nowościami. Bossowie, przeciwnicy i ponad 150 broni trafiło do gry dzięki modowi

Wielu graczy przygląda się pracy From Software w kontekście prezentacji Elden Ring, ale fani nie zapominają o Dark Souls 3. Najnowsza modyfikacja znacząco rozbudowuje tytuł, oferując między innymi kolejnych wrogów oraz nowe lokacje. Są to jednak atrakcje dla najbardziej zagorzałych sympatyków serii.

W maju Bandai Namco potwierdziło bardzo dobre wyniki serii Dark Souls oraz sukces Dark Souls 3, ale nie oznacza to, że From Software porzuciło inne projekty i skupiło się na rozwijaniu kontynuacji. Zgodnie z niepotwierdzonymi doniesieniami, deweloperzy kończą prace nad Elden Ring, co nie wstrzymuje społeczności przed rozwijaniem klimatycznego świata wykreowanego przez Japończyków.

BloodSouls Judgement of Ash to wielka modyfikacja do Dark Souls 3 (13GB), która zapewnia nowe lokacje, kolejnych bossów oraz dopracowuje sporo animacji. Wśród rozbudowanych treści znajdziemy wcześniej niedostępne zaklęcia czy też ponad 150 broni. Co więcej, autor przerobił i dopieścił niektóre miejscówki zaoferowane przez deweloperów. W grze znalazła się nowa magia (nekromancja), za sprawą której możemy przywoływać sprzymierzeńców.

Dzięki BloodSouls Judgement of Ash w produkcji soulslike znalazły się także przedmioty oraz pancerze z innych gier – między innymi Berserk, Black Desert Online oraz Bloodborne.

Jak jednak zauważył sam autor, modyfikacja jest przeznaczona dla najbardziej zagorzałych fanów Dark Souls, którzy zdobyli spore doświadczenie w walce. W trakcie rozgrywki zmierzymy się bowiem z niezwykle wymagającymi rywalami.

[Aktualizacja #1]

W trakcie pisania tej wiadomości, autor moda odnalazł błąd, który właśnie eliminuje. Zapiszcie sobie odnośnik do plików – BloodSouls Judgement of Ash wkrótce będzie ponownie dostępne.

Źródło: https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/this-13gb-mod-for-dark-souls-3-adds-new-bosses-animations-areas-over-150-weapons-more/

Tagi: Bandai Namco dark souls iii From Software