Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2020 20:38
House of the Dragon
1062V

Gra o Tron z ważnym ogłoszeniem. Produkcja House of the Dragon rozpocznie się w przyszłym roku

HBO nie rezygnuje z „Gry o Tron” i właśnie potwierdzono ważny szczegół. W przyszłym roku rozpocznie się produkcja „House of the Dragon”. Na potwierdzenie pozytywnych słów otrzymaliśmy nawet dwie ładne grafiki.

O „House of the Dragon” pisaliśmy pierwszy raz w październiku ubiegłego roku, ale w ostatnich tygodniach systematycznie pojawiały się przecieki, według których HBO wciąż zamierza rozwijać markę i stacja potrzebuje jedynie czasu na odpowiednie zadbanie o serial.

Teraz jednak możemy potwierdzić, że wszystko zmierza w odpowiednim kierunku. HBO właśnie potwierdziło, że w przyszłym roku rozpocznie się produkcja „House of the Dragon” – dla przypomnienia jest to spin-off opowiadający wydarzenia oparte na książce „Ogień i krew”. W serialu zostanie przedstawiony początek panowania rodu Targaryenów w Westeros.

Nie znamy dokładnych szczegółów prac, ale jak widać HBO nie zwalnia. Kilka dni temu zamówiono pierwszy odcinek „The Last of Us”, a dzisiaj Warner Bros. Ujawnił plany dotyczące zaoferowania swoich największych kinowych hitów w HBO Max.

Źródło: Twitter: GameOfThrones

Tagi: Gra o Tron HBO house of the dragon