Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2020 14:57
łucznik z Hood: Outlaws & Legends
829V

Hood: Outlaws & Legends prezentuje klasy bohaterów. Sony przypomina o grze

Na State of Play zaprezentowano pierwszy materiał z Hood: Outlaws & Legends i najwidoczniej to Sony zajmuje się promocją gry. Teraz japoński producent i wydawca przedstawił materiały wideo, które prezentują poszczególne klasy bohaterów.

Hood: Outlaws & Legends to najnowsza produkcja przygotowana przez Sumo Digital, ale tym razem Sony nie zajmie się wydaniem produkcji. To Focus Home Interactive ma prezentować grę i zachęcać do kupienia, ale jak za chwilę się przekonacie – PlayStation najwidoczniej zainwestowało, by móc na początku opowiadać o tytule.

Dzisiaj otrzymaliśmy cztery materiały, na których prezentowane są poszczególne klasy bohaterów. Produkcja zaoferuje graczom asymetryczny tryb sieciowy, w którym gracze będą rabować skarby – podczas rozgrywki będziemy walczyć nie tylko z NPC, ale jednocześnie otrzymamy za zadanie wyeliminować wrogi zespół.

Sony zapowiedziało również, że podczas The Game Awards odbędzie się większy pokaz Hood: Outlaws & Legends – gracze mogą liczyć na przynajmniej fabularny zwiastun. Bardzo możliwe, że poznamy także datę premiery.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Focus Home Interactive Hood: Outlaws & Legends Sumo Digital