Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.12.2020 19:26
Miles Morales
1450V

Spider-Man Miles Morales - krytyczny błąd oznaczony cyframi "108255-1" nie popsuje PS5

Insomniac Games odpowiedziało na pytanie fana, czy błąd 108255-1 - wyświetlany na ekranie w trakcie rozgrywki w Spider-Man Miles Morales - może w jakiś sposób uszkodzić PS5.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales to jedna z pierwszych gier, która zadebiutowała oficjalnie na PlayStation 5. Produkcja od Insomniac Games zdobyła wysokie oceny, którym pochwaliło się Sony w materiale udostępnionym ponad tydzień temu.

Jeden z posiadaczy spin-offa na next-genie Sony zauważył, że w pewnym momencie rozgrywki na jego ekranie pojawił się niezbyt częsty błąd oznaczony cyferkami: 108255-1. Harry Frazer postanowił zapytać się amerykańskiego zespołu, czy przypadkiem error wyłączający gry nie wpłynie na stan jego PlayStation 5.

Długo na odpowiedź nie musiał czekać, ponieważ twórcy parę godzin po jego wpisie odpowiedzieli, iż pracują nad rozwiązaniem tego, jak i innych problemów powodujących wyłączanie się tytułu na next-genie Sony. Zaznaczyli jednak, że wyżej wspomniany błąd nie popsuje w jakikolwiek sposób urządzenia zmartwionego klienta.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/12/spider-man_miles_morales_crashing_not_a_risk_to_your_ps5_dev_clarifies

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment