Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 30.11.2020 16:59
Assassin's Creed Valhalla
1681V

Assassin's Creed Valhalla - gracze znaleźli przerażające dzieci. Zobaczcie ich komiczne twarze

Graficy zajmujący się projektowaniem NPC-ów nieodgrywających jakiejkolwiek roli w fabule nie postarali się - dzieci potrafią przerazić graczy.

Świat w grze Assassin's Creed Valhalla wygląda pięknie, o czym wspomniałem już w swojej recenzji. Jest on wypełniony po brzegi NPC-ami, lecz nigdy nie przyglądałem się im z bliska, a szkoda, bo to co przed chwilą zobaczyłem rozłożyło mnie na łopatki.

Poniżej możecie zauważyć "przepiękny" kolaż, który zapełniono kilkoma zdjęciami dzieciaków biegających po ulicach Lundenu, Jorviku czy Wincestre, czyli trzech największych miast znajdujących się w IX-wiecznej Anglii. Graficy/animatorzy zajmujący się projektowaniem młodych Anglików, tudzież synów/córek żądnych krwi wikingów, nie przyłożyli się do swojej pracy i wykonali tzw. fuszerkę.

Oczywiście dzieciaki, które spotykamy podczas zadań pobocznych i aktywności zaimplementowanych w świecie nie mają tego problemu, ale te pojawiające się znienacka na zwiedzanych przez Eivora terenach już tak. Dajcie znać, czy podczas swojej rozgrywki spotkaliście tak przerażającego NPC-a.

Przy okazji, zachęcam do zerknięcia do naszego poradnika.

There's something wrong with the kids in Assassin's Creed Valhalla from r/gaming

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/assassins-creed-ac-valhalla-ps4-ps5-xbox-kids/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft