Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.12.2020 08:47
Crash Bandicoot 5
1652V

Crash Bandicoot 5 może być blisko. Teaser znaleziony w poziomie z nowego Crasha

Możliwe, że nie będziemy długo czekać na Crash Bandicoot 5. Na to, że Activision ma zamiar stworzyć kontynuację kultowych przygód jamraja wskazuje ciekawe znalezisko z Crash Bandicoot 4.

Okazuje się, że w studio Toys for Bob, które stworzyło znakomicie ocenianego Crash Bandicoot 4 ukryło w swojej grze grafikę, która może zapowiadać rychłe powstanie kontynuacji tej marki. Jeden z graczy odkrył, logo kolejnej odsłony, które wyświetla się przez ułamek sekundy na ekranie TV w pierwszym poziomie Crash Bandicoot 4. Dzieje się to po przejściu gry i zebraniu większości bonusowych przedmiotów i zaliczeniu kompletu wyzwań. Wtedy na rzeczonym ekranie wyświetla się - oprócz loga czterech pierwszych odsłon marki - kolejna grafika. Prawdopodobnie chodzi w tym miejscu o teaser Crash Bandicoot 5.

Poniżej możecie dokładnie przyjrzeć się wyświetlanej w grze grafice.

Trzeba powiedzieć, że stworzenie Crash Bandicoot 5 przez Activision wydaje się pewne. Zarówno kompilacja remake'ów crashowj trylogii, jak i Crash Bandicoot 4 sprzedały się wspaniale (w szczególności remake'i nie schodziły z podium rankingów sprzedaży przez długie miesiące).

Sprawdźcie przy okazji śliczną figurkę z Crashem.

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/crash-bandicoot-new-game-possibly-teased/

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas teaser Toys for Bob