Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.11.2020 10:30
Ghost of Tsushima nowa figurka
912V

Ghost of Tsushima z oficjalną figurką. Sprawdźcie kapitalnie wykonanego Jina Sakai

Japońska firma zajmująca się produkcją figurek, Good Smile Company, zaprezentowała światu ich najnowsze dzieło - Jina Sakai z ostatniej gry od Sucker Punch. I trzeba przyznać, że ów prezentuje się świetnie!

Ghost of Tsushima to bez wątpienia jedna z najlepszych gier bieżącego roku. Jakość, jaką zaoferowało Sucker Punch doceniona została przez prawie każdego gracza, który miał okazję zanurzyć się w cudownym świecie Cuszimy. Uznanie płynęło także z ust szefa PlayStation, Jima Ryana. Nie ma co się temu dziwić - mówimy przecież o tytule, który ustanowił zupełnie nowy rekord na PS4.

Teraz najwięksi fani mogą nabyć genialną figurkę głównego bohatera, Jina Sakai. Firma Good Smile Company potwierdziła produkcję oficjalnego tworu na licencji gry. Oprócz kapitalnego, niezwykle pieczołowitego wykonania, znaczący jest też fakt, iż statuetka posiada kilka wymiennych elementów - można wybrać głowę z charakterystyczną maską lub bez niej, a także dowolną z czterech broni (trzy ostrza i łuk).

Przedsprzedaż już ruszyła, a premiera zaplanowana jest na sierpień 2021 roku. Figurka ma ponad 15 centymetrów wysokości, a wszyscy chętni muszą przygotować się na wydatek rzędu 10 000 jenów (około 400 złotych). Pełny zestaw wraz z dokładnymi opisem znajdziecie na oficjalnej stronie produktu. Lubicie tego typu gadżety? Może macie jakieś figurki w swoich kolekcjach? Pochwalcie się w sekcji komentarzy!

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/11/official_ghost_of_tsushima_action_figure_is_all_kinds_of_cool

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch