Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2020 15:08
Battlefield 6 DICE
2481V

Battlefield 6 „nie jest tym, czego chcą fani”. Informator wspomina o grze

Informator odpowiedzialny za pierwszą zapowiedź Horizon Zero Dawn na PC, wypowiedział się na temat Battlefield 6. Jego zdaniem DICE nie spełni oczekiwań fanów, ale sam gameplay nie zawodzi. Gracze podobno nie mogą liczyć na Battlefield Bad Company 3.

DICE otrzymało dodatkowy rok na dopracowanie i rozbudowę Battlefield 6, ale dopiero w przyszłym roku odbędzie się konkretna prezentacja gry. Według plotek – możemy oczekiwać „wielkiej wojny” i pojedynków o wyjątkowej skali.

W sprawie gry wypowiedział się także Anton Logvinov, który miał okazję wspomnieć o nadejściu Horizon Zero Dawn na PC. Informator jest przekonany, że Battlefield „nie jest tym, czego chcą gracze”, ale produkcja oferuje dobry gameplay. Fani serii podobno nie powinni czekać na Battlefield Bad Company 3.

W swoim czasie pojawiły się przecieki, według których DICE ma pracować nad dwoma projektami – współczesnym konfliktem i powrotem do Wietnamu. Choć wielu graczy chętnie zapoznałoby się z tą drugą opcją, to może DICE ponownie przedstawi najbliższe wydarzenia? Przekonamy się pewnie na początku przyszłego miesiąca.

Źródło: Twitter: Okami13_

Tagi: Battlefield Battlefield 6 DICE Electronic Arts