Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2020 18:05
Tomb Raider Reloaded
2342V

Tomb Raider Reloaded zapowiedziane. Square Enix chce rozwijać markę

Crystal Dynamics pracuje nad Marvel's Avengers, ale nawet w tej sytuacji Square Enix nie zapomina o Larze Croft. Wydawca właśnie zapowiedział Tomb Raider Reloaded, ale niestety nie możemy tutaj mówić o grze na duże platformy.

Square Enix wciąż nie podało dokładnych planów dotyczących przyszłości serii Tomb Raider, ale jak wiadomo Crystal Dynamics zajmuje się teraz ratowaniem Marvel's Avengers, a prace nad nowym filmem zostały wstrzymane.

Jak się jednak okazuje, wydawca zlecił przygotowanie nowej, mniejszej produkcji i Tomb Raider Reloaded zadebiutuje w przyszłym roku. Za tytuł odpowiada studio Emerald City Games, które wcześniej przygotowało Lionheart Tactics. Wydawcą pozycji zostało Square Enix London Mobile.

Na większe konkrety dotyczące Tomb Raider Reloaded przyjdzie jeszcze czas, ale jest to mobilna pozycja (iOS, Android), która będzie dystrybuowana w modelu biznesowym free-2-play. Aktualnie otrzymaliśmy małą prezentację, która już teraz zbiera mieszane opinie, co w zasadzie nie jest specjalnie zaskakujące biorąc pod uwagę zaprezentowany styl graficzny.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Emerald City Games Square Enix tomb raider Tomb Raider Reloaded