Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.11.2020 13:30
Horizon Zero Dawn: Edycja Kompletna na GOG
842V

Horizon Zero Dawn Complete Edition zmierza na GOG! Gra zadebiutuje już w nadchodzącym tygodniu

Wygląda na to, że już za kilka dni kolejni gracze PC będą mogli wejść do cudownego świata tajemniczej przyszłości i razem z Aloy poznawać jego genezę! Głośne dzieło od Guerrilla Games zmierza na GOG!

Premiera Horizon Zero Dawn: Edycja Kompletna na platformie Steam była ogromnym wydarzeniem i sprzedawała się znakomicie. Wiele osób sądzi, że stanowiła pewne przetarcie, dla kolejnych gier na wyłączność Sony, które miałyby trafiać na rynek PC. Tytuł cierpiał przy premierze na pewne problemy związane z optymalizacją (o czym wspomniałem w recenzji), ale twórcy cały czas pracują, aby skutecznie je wyplewić.

Teraz okazuje się, że projekt zmierza na kolejną platformę dostępną na komputerach osobistych. Już 24 listopada, a więc w najbliższy wtorek, pozycja zadebiutuje na GOG-u! Przedstawiciele zapowiedzieli na Twitterze, że tytuł otrzyma pełne wsparcie i funkcjonalność GOG Galaxy 2.0, co bez wątpienia ucieszy całą masę fanów zakupu gier właśnie poprzez ich sklep.

Niestety wciąż nie poznaliśmy ceny Horizon Zero Dawn: Edycja Kompletna, ale platforma zachęca nas do dodawania gry na nasze listy życzeń oraz zgłaszania zainteresowań, abyśmy w momencie premiery dostali stosowne powiadomienie. Cóż, pozostaje się cieszyć i miejmy nadzieję, że koszt okaże się zachęcający i pozwoli wielu nowym graczom poznać cudowny świat i przygotować się na nadchodzącą premierę Horizon Forbidden West.

Źródło: https://twitter.com/GOGcom

Tagi: Guerrilla Games Horizon Zero Dawn: Edycja Kompletna PlayStation Mobile (Win) SIE (PS4)