Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.11.2020 09:30
Returnal gameplay
1464V

Returnal na krótkich materiałach z rozgrywki. Studio zapowiada, że gra będzie ich najambitniejszym projektem

Housemarque wreszcie zdecydowało się zaprezentować nam gameplay z ich nadchodzącego, niezwykle interesującego projektu na PlayStation 5. Ten, choć krótki, bez wątpienia zaciekawi sporą część z Was.

Returnal to jeden z najbardziej intrygujących projektów, jakie pokazano nam podczas prezentacji gier na PlayStation 5.  Gracze zdawali się zachwyceni klimatem krótkiego pokazu, a wielu próbowało domyślać się, z czym właściwie mamy do czynienia. Jakiś czas temu zdradzono, że będzie to wyjątkowo "wymagający rogal" i zaprezentowano pierwsze zrzuty ekranu.

To mogło pobudzić zainteresowanie wielu osób, ale nie obyło się bez narzekać na brak konkretnych materiałów z rozgrywki. Teraz otrzymaliśmy wreszcie coś, co można pod to podpiąć. I choć są to bardzo krótkie urywki, to możemy choć przez chwilę zobaczyć, jak Returnal prezentuje się w ruchu. Wideo przedstawia główną bohaterkę, walczącą z wrogimi zwierzętami w obcym świecie.

O grze opowiedział nam, podczas odcinka HouseCast, reżyser projektu, Harry Krueger. Nie zabrakło także wspominek popularnego niegdyś Resogun, ale twórca podkreślił wyraźnie, że nadchodzący projekt to zupełnie inna liga - będzie to najbardziej ambitny tytuł od studia Housemarque. Jeśli nie chcecie oglądać całości, a interesują Was wyłącznie urywki związane z rzeczoną pozycją, to znajdziecie je w tych momentach:

  • 05:29 - 05:41
  • 06:00 - 06:15
  • 06:47 - 07:01

Źródło: https://gamingbolt.com/returnal-video-new-reveals-gameplay-snippets

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment