Iza Łęcka Iza Łęcka 20.11.2020 11:24
Wyrok bez winy i W imię diabła na VOD
341V

Wyrok bez winy i W imię diabła na VOD. Thrillery już dostępne dla widzów

Jeżeli w specyficznym czasie panującej pandemii szczególnie doskwiera Wam brak możliwości zobaczenia nowości filmowych na wielkim ekranie, nieco z pomocą przychodzą VOD. Galapagos Films informuje o premierach dwóch emocjonujących thrillerów - „W imię diabła” i „Wyrok bez winy”. Sprawdźcie szczegóły.

Już od kilku miesięcy przemysł filmowy mierzy się ze sporymi wyzwaniami. Oprócz opóźniania kolejny premier filmów, planowania debiutów głośnych blockbusterów w mieszanym systemie dystrybucji (jak miało to ostatnio miejsce w przypadku „Wonder Woman 1984”), wydawcy decydują się także na wyłączne udostępnianiu nowych obrazów na SVOD czy VOD. Obecnie na VOD zadebiutowały dwie obiecujące nowości.

„Wyrok bez winy” to najnowszy film wyprodukowany przez legendę NBA, Shaquille'a O'Neala, opowiadający o historii nastoletniego Jamala Randolpha (Shane Paul McGhie), który na swojej drodze spotyka wpływowego, egoistycznego adwokata. Michael Trainer (Matthew Modine) jest wziętym prawnikiem, który o żadnego klienta nie dba tak, jak o siebie. Pewnego dnia sędzia George Taylor (Louis Gossett Jr.) zmusi go do wzięcia sprawy młodocianego przestępcy i ofiary przemocy w skorumpowanym systemie opieki zastępczej. Jak to doświadczenie wpłynie na postrzeganie świata przez zatwardziałego  Michaela Trainera, a czego nauczy zagubionego Jamala? Film można oglądać na VOD: ipla, vod.pl, Orange TV Go, Multimedia GO, Platforma CANAL+, CHILI, Mojeekino.pl, E-Kino Pod Baranami oraz w usługach VOD: Vectra VOD, UPC Polska.

Drugą z proponowanych nowości jest obraz „W imię diabła”, którego fabuła skupia się na walce z bezdusznymi przedstawicielami korporacji. Kiedy Fred Stern (nominowany do Oscara i Złotego Globu David Strathairn) zorientuje się, że woda nawadniająca jego farmę jest zatruta, wspólnie z najlepszym przyjacielem Santiago (laureat Złotych Globów i nominowany do Oscara Edward James Olmos) i adwokatem Ralphem Naderem (laureat Złotych Globów Martin Sheen) stanie do jednego z najbardziej wymagających bojów w swoim życiu. Wojna wypowiedziana została jednak przedstawicielom ogromnej korporacji, którzy licząc słupki zysków i zdobytych pieniędzy, nie cofną się przed niczym.Film można oglądać na VOD: ipla, vod.pl, Orange TV Go, Multimedia GO, Platforma CANAL+, CHILI, Mojeekino.pl, E-Kino Pod Baranami oraz w usługach VOD: Vectra VOD, UPC Polska

Poniżej sprawdzić możecie zwiastuny dwóch thrillerów.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: vod W imię diabła Wyrok bez winy