Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2020 20:46
Demon's Souls PS5
1542V

Demon's Souls na PS5 z nietypowym bugiem. Gracze zabijają bossów jednym atakiem

Nie minął tydzień od premiery Demon's Souls na PS5, a gracze już tworzą „największego szczęściarza” w świecie nowej gry Bluepoint Games. Twórcy nie dopilnowali jednego z elementów i zainteresowani mogą stworzyć prawdziwą maszynę do zabijania.

Demon's Souls (PS5) to aktualnie najlepiej oceniana gra w zestawie startowym Sony (sprawdźcie naszą recenzję) i produkcja przygotowana wyłącznie na sprzęt japońskiej korporacji na pewno trafi w gust graczy, którzy od dawna czekali na kolejną wymagającą przygodę.

Jak się jednak okazuje, gracze już teraz zajęli się wykorzystaniem wpadki Bluepoint Games, by stworzyć dosłownie „największego szczęściarza”. Bug sprawia, że bohater otrzymuje ponad 82 tysiące punktów w odpowiedniej statystyce, by następnie móc biegać po świecie i mordować przeciwników jednym atakiem.

Dojście do tego momentu może zająć naprawdę sporo, ponieważ po drodze trzeba pokonać pierwszych bossów i zdobyć Gold Coin, ale pewnie znajdą się chętni, którzy po kilku pierwszych dniach z grą będą mierzyć się z takim wyzwaniem. Jak wiadomo społeczność pozycji From Software chętnie podejmuje się najróżniejszych zadań.

Poniższy materiał może okazać się również pomocny dla graczy, którzy nie mają doświadczenia z Demon's Souls – nie musicie wykorzystywać zaprezentowanego buga, ale YouTuber (ymfah) w bardzo przyjemny sposób pokazuje, jak można stawiać pierwsze kroki w tym tytule.

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment