Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2020 15:29
Szczęśliwy Hitman
708V

Twórcy Hitmana zapraszają na pokaz. IO Interactive wkrótce ujawni nową grę

IO Interactive zaprasza wszystkich graczy na zupełnie nową produkcję. Twórcy Hitmana jeszcze w tym tygodniu ujawnią nowy projekt, który tym razem raczej nie będzie kolejną przygodą płatnego zabójcy.

Na początku 2021 roku zadebiutuje Hitman 3, ale IO Interactive już wcześniej potwierdziło, że pracuje nad dodatkowym projektem. Deweloperzy w ostatnich latach przeszli długą drogę – na początku byli częścią Square Enix, później otrzymali wolną rękę na przygotowanie kolejnych tytułów, współpracowali z Warner Bros., a w międzyczasie założyli nowe studio i rozpoczęli rozwijanie nowych IP.

Twórcy właśnie potwierdzili, że jutro odbędzie się pokaz „nowego projektu” IO Interactive, którym zapewne nie będzie Hitman – trudno sobie wyobrazić, by deweloperzy rozpoczęli promowanie nowej gry, gdy jeszcze nie wydali Hitmana 3.

Studio chce teraz oferować nowe marki, więc bardzo możliwe, że będzie to pierwszy tytuł od dawna, w którym gracze nie będą sterować popularnym na całym świecie Agentem 47. Na więcej szczegółów musimy zaczekać, ale już teraz zapraszam na pokaz gry – standardowo u nas znajdziecie wszystkie szczegóły.

Źródło: Twitter: IOInteractive

Tagi: Hitman IO Interactive