Iza Łęcka Iza Łęcka 18.11.2020 10:25
Spider-Brick
1158V

Spider-Man: Miles Morales z zabawnym bugiem. Bohater zostaje zamieniony w cegłę lub lodówkę

W najnowszej grze Insomnic Games gracze natrafili na zabawny błąd, przez który Miles Morales zostaje zamieniony w cegłę. Transformacja nie wpływa na możliwości głównego bohatera, dlatego Spider-Cegła nadal może eksplorować miasto lub unieszkodliwiać złoczyńców.

Już jutro właściciele PS5 będą mogli zapoznać się ze Marvel's Spider-Man: Miles Morales, pamiętajmy jednak, że produkcja Insomniac Games jest już dostępna na PlayStation 4. Część fanów Człowieka-Pająka od kilku dni cieszy się nowymi przygodami, dzięki czemu w Sieci nie brakuje materiałów pokazujących, jak Miles Morales walczy z przeciwnikami lub widowiskowo przemierza miasto.

Deweloperzy muszą zmierzyć się z nową niedogodnością – gracze prezentują materiały, na których Spider-Man zostaje zamieniony w cegłę, lodówkę lub inne przedmioty umiejscowione w świecie gry. Zważywszy na fakt, że w Sieci zamieszczanych jest coraz więcej filmików prezentujących Spider-Cegłę w trakcie kolejnych misji, Insomniac Games powinno dość szybko poradzić sobie z problemem i dostrzec buga.

Trzeba przyznać, że wygląd eksplorującej miasto i walczącej z oprychami cegły prezentuje się całkiem komicznie i groteskowo. Niektórzy gracze jednak informują, że nie mogli rywalizować z oponentami po przeobrażeniu – czasami gra po prostu zawieszała się i trzeba było rozpocząć rozgrywkę od początku.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-11-17-spider-man-miles-morales-glitch-transforming-players-into-web-slinging-wheelie-bins

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment