Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2020 16:36
Mass Effect 5 na pierwszych materiałach
3070V

Mass Effect 5 na pierwszych materiałach. BioWare publikuje artworki i pobudza graczy

BioWare oficjalnie potwierdziło prace nad nową częścią Mass Effecta i choć wciąż nie wiemy, jaki kurs obrali deweloperzy, to jednak studio opublikowało nowe materiały, które rozbudzają oczekiwania fanów. Twórcy pokazali tajemnicze artworki.

Dzisiaj ma premierę „BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development”, czyli książka przedstawiająca nowe kulisy pracy nad wielkimi tytułami doświadczonego studia. Deweloperzy ponownie pozwalają spojrzeć na Mud Skippera (statek pojawił się już na pierwszym materiale z gry – widzicie go powyżej), ale na dodatkowych stronach znalazły się dwie kolejne grafiki.

Twórcy pokazują konstrukcję, która pod względem budowy ma przypominać tajemniczą technologię zaawansowanej cywilizacji Remnant. To właśnie ona miała rządzić w Andromedzie, ale zniknęła przed wydarzeniami z Mass Effect: Andromeda. Na trzeciej grafice widzimy prawdopodobnie budowę nowego przekaźnika, który mógłby zapewnić dostęp do dalszych rejonów Andromedy.

Aktualnie wśród fanów nie brakuje głosów, według których BioWare pomimo problemów Mass Effecta zdecyduje się na dalsze rozwijanie nowej trylogii. Studio zadbało już o odpowiednie wprowadzenie graczy w nowy świat i teraz pora na dobre wykorzystanie tych podstaw.

A Wy co sądzicie o przedstawionych artworkach? Pamiętajcie o nadciągającym Mass Effect Legendary Edition i sprawdźcie rozważania Mateusza w sprawie przyszłości serii.

Mass Effect 5 - Andromeda 2 - artworki - 1

Mass Effect 5 - Andromeda 2 - artworki - 2

Mass Effect 5 - Andromeda 2 - artworki - 3

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-11-17-next-mass-effect-teased-further-in-new-artwork

Tagi: BioWare Mass Effect Mass Effect 5 Mass Effect Andromeda 2