Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2020 21:44
Gwint: Wiedźmini
725V

Wiedźmini trafią do Gwinta. Zwiastun pokazuje nowości i przygotowuje na wyzwania

CD Projekt RED nie zapomina o swojej karciance i zapowiada kolejne rozszerzenie. Gwint: Wiedźmini zadebiutuje na początku przyszłego miesiąca i może okazać się sporą przyjemnością dla fanów gry. Twórcy sięgają po największy atut uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Na początku grudnia odbędzie się premiera kolejnej produkcji CD Projekt RED. Twórcy aktualnie oficjalnie szykowali się na debiut Cyberpunka 2077, a teraz potwierdzili datę premiery kolejnego rozszerzenia do swojej karcianki. Gwint: Wiedźmini zadebiutuje 8 grudnia 2020 roku.

Rozszerzenie zapewni 70 nowych kart, a podczas rozgrywki deweloperzy pozwolą nam lepiej poznać historię pochodzenia wiedźminów. Na liście nowości znajdą się karty neutralne oraz te związane z różnymi frakcjami, a dodatkowo deweloperzy zapewnią nową mechanikę – Adrenalina będzie włączać się w momencie, gdy na planszy pozostanie określona liczba kart lub mniej.

CD Projekt RED opublikował zwiastun, który pozwala spojrzeć na kilka ładnych kart i przygotowuje śmiałków na atrakcje. Jak widać studio wciąż chętnie rozwija swoją propozycję proponując graczom nowości – mam jednak wrażenie, że dodatek związany z wiedźminami może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Warto przypomnieć, że Gwint jest aktualnie dostępny na PC (też Steam) oraz urządzeniach mobilnych, a CD Projekt RED w czerwcu opublikował dodatek „Pan Lusterko”.

Źródło: https://www.playgwent.com/pl/updates/way-of-the-witcher#playstyles

Tagi: CD Projekt RED Gwent: The Witcher Card Game Gwint Gwint: Wiedźmini