Maciej Marchewka Maciej Marchewka 22.06.2010 23:18
Co z tym Assassin's Creed?
648V

Co z tym Assassin's Creed?

Choć jeszcze nie doczekaliśmy się Assassin's Creed: Brotherhood, Ubisoft ma już w planach realizację pełnoprawnej kontynuacji serii, z numerkiem w tytule. Ba, wie już nawet gdzie i w jakich czasach rozgrywać się będzie jej akcja!xxxxx

 

Niestety tylko naiwniak liczyłby, że Ubi puści na ten temat parę z gęby już teraz. Jednak w wywiadzie dla serwisu InkGamers współproducent Assassin's Creed: Brotherhood, Francois Boivin, powiedział:

 

"Mamy kilka pomysłów gdzie chcielibyśmy pójść z serią, aktualnie jesteśmy właściwie pewni gdzie dokładnie pójdziemy. (...) Nie liczcie jednak na żadne podpowiedzi. Mogę powiedzieć jedynie tyle, że dokładnie wiemy jak przebiegać będą dalsze losy tej marki."

 

Co więc tym razem? Osobiście widziałbym czasy I lub II Wojny Światowej. Pierwsze plotki przewidywały właśnie ten okres, i choć zostały całkowicie wyssane z palca, w akcji prezentowałyby się zapewne niezwykle klimatycznie. Klan Asasynów polujących na kryjących się w nazistowskich szeregach Templariuszy? A może totalne science-fiction i akcja osadzona w niedalekiej przyszłości? Charakter serii pozwala na pełną swobodę w tym aspekcie. Obstawiamy!

Tagi: