Iza Łęcka Iza Łęcka 17.11.2020 13:36
LEGO Super Mario Nowe zestawy
1061V

LEGO Super Mario z nowymi zestawami klocków. Nintendo zapowiada kolejne atrakcje

Nintendo zaoferuje jeszcze więcej zabawy młodszym fanom klocków. Zapowiedziane zostały nowe zestawy LEGO Super Mario, które na rynku zadebiutują wraz z początkiem roku. Sprawdźcie najnowszy materiał.

Po zapowiedzi i prezentacji pierwszych zestawów z serii LEGO Super Mario, mogliśmy śmiało przypuszczać, że ta głośna współpraca nie zakończy się zbyt szybko. Pierwsze pakiety przygotowane z myślą o entuzjastach klocków Lego i sympatycznego hydraulika, które prezentowały się całkiem okazale, były tylko wstępem do kolejnych atrakcji.

Japończycy właśnie zapowiedzieli pojawienie się kolejnych kompletów na rynku. 1 stycznia 2021 roku zadebiutują następne pakiety rozszerzające przygodę w klockowym, interaktywnym świecie Mario – dodane zostaną nowe postacie oraz zestawy jeszcze bardziej umilające zabawę. Jak na razie jednak nie poznaliśmy cen nowości – pierwszy zestaw startowy zadebiutował na polskim rynku w cenie 249,99 zł, natomiast ceny poszczególnych zestawów rozszerzających wahały się od około 49,99 zł do nawet 399 zł.

Przypomnimy, że w Polsce dostępne już pakiety: Zestaw Podstawowy, Yoshi i dom Mario, Twierdza strażnicza, Tarapaty w forcie Whompa, Ostrzał Bonzai Bill, Toad szuka skarbu, Spadający Thwomp, Walka w zamku Bowsera, King Boo i nawiedzone podwórze, Nintendo Entertainment System oraz kilka wersji ikonicznych bohaterów. Sprawdźcie naszą recenzję LEGO Super Mario, w której Roger opisuje dokładnie pack startowy oraz część dodatków.

Źródło: Twitter: NintendoUK
https://www.nintendolife.com/news/2020/11/nintendo_reveals_even_more_lego_super_mario_sets_and_character_packs_for_2021

Tagi: LEGO Super Mario Nintendo nowe zestawy super mario zapowiedź