Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.11.2020 08:40
Fury Unleashed
690V

Fury Unleashed. Polska gra z muzyką kompozytora Wiedźmina 2 w reklamie z pochwałami recenzentów

Bardzo długo czekaliśmy na premierę Fury Unleashed. Gra trafiła w końcu na rynek i okazało się, że polscy deweloperzy nie zmarnowali lat, które poświęcili projektowi.

Fury Unleashed, stworzone przez krakowskie studio Awesome Games Studio, pojawiło się na rynku w "sklepowej" wersji już w maju 2020 roku. Gra nie doczekała się jednak wyraźnej akcji marketingowej. Dlatego warto o niej przypominać, co zrobił wydawca w nowej reklamie.

W klipie wideo nie brakuje cytatów z recenzji Fury Unleashed. Trzeba przyznać, że autorzy gry mają się czym chwalić. Noty zgarniane przez rzeczoną, staroszkolną strzelankę były solidne - na poziomie 8/10. Niektóre serwisy zdecydowały się nawet na noty na poziomie 9/10 (np. PlayStation Country).

Warto przy okazji przypomnieć, że muzykę do Fury Unleashed stworzył Adam Skorupa, autor wspaniałych utworów m.in. do Wiedźmina i Wiedźmina 2.

Gra od czasu wejścia do Early Access na Steam mocno się zmieniła. Przeprojektowano m.in. grafikę i wprowadzono alternatywny, prostszy poziom trudności (po tym jak część graczy narzekała na zbyt wysoki poziom wyzwania).

Tagi: Awesome Games Studio Fury Unleashed