Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.11.2020 10:30
Cyberpunk 2077 piosenka
3293V

Cyberpunk 2077 ujawnia kolejny kawałek z soundtracku. Gracze są zachwyceni nowym, mocnym utworem

CD Projekt RED udostępnił w nocy nową piosenkę, która wejdzie w skład soundtracku do ich nadchodzącej gry. Koniecznie sprawdźcie, czy utwór trafia w Wasze gusta!

Premiera niezwykle wyczekiwanego Cyberpunk 2077 zbliża się wielkimi krokami. Do dnia, którego wygląda wielu graczy, został już mniej niż miesiąc. Wiąże się to z tym, iż otrzymujemy coraz więcej informacji na temat samej produkcji, a kolejne ciekawostki sypią się jak z rękawa (przeczytajcie chociażby o niezwykle szczegółowym kreatorze postaci). Jakiś czas temu zdecydowano się pokazać także pierwszy utwór, który wejdzie w skład ścieżki dźwiękowej gry.

W nocy zaprezentowano nam kolejny kawałek, który będzie miał za zadanie budować klimat w samej produkcji. Tym razem jest to "Black Dog", który zagrała szwedzka kapela punk-rockowa, Refused. Pracowała nad nim spora grupa ludzi i to słychać:

  • Muzyka: Mattias Bärjed, David Sandström, Kristofer Steen, P.T. Adamczyk Lyrics by David Sandström, Dennis Lyxzén
  • Mix: Martin “Konie” Ehrencrona
  • Master: Magnus Lindberg
  • Producent wykonawczy: P.T. Adamczyk

W grze numer będzie wykonywany przez grupę SAMURAI, której głównym wokalistą będzie Johnny Silverhand (dokładnie ten, w którego rolę wciela się sam Keanu Reeves). Biorąc pod uwagę ogólny odbiór z komentarzy, jest bardzo dobrze. Fani są zachwyceni brzmieniami, na jakie dotychczas stawiają polscy deweloperzy. Dajcie znać, jak Wam przypadł do gustu "Black Dog"!

 

Źródło: https://twinfinite.net/2020/11/cyberpunk-2077-black-dog-samurai/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077