Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.11.2020 08:30
Watch Dogs Legion w rankingu sprzedaży
512V

Watch Dogs: Legion debiutuje na trzecim miejscu w Stanach Zjednocznych. W październiku królowała FIFA 21

W Internecie pojawiło się najnowsze zestawienie wyników sprzedaży gier w Stanach Zjednoczonych, które obejmuje miniony październik. Rzućcie okiem, jak prezentuje się ranking.

Październik był całkiem mocnym miesiącem, jeśli chodzi o premiery gier, choć bez wątpienia nie może mierzyć się z tym, co przynosi nam listopad. Warto jednak zaznaczyć, że w minionych tygodniach zadebiutowało choćby Watch Dogs Legion, którego recenzję możecie przeczytać w tym miejscu. Gra została całkiem ciepło przyjęta i bez wątpienia zachwyca widokami.

Jednak nie wystarczyło to, aby przebić się na pierwsze miejsce w zestawieniu najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych. Najnowszy projekt Ubisoftu o hakerskim świecie musiał ustąpić dwóm tytułom sportowym - Madden NFL 21 i FIFA 21. Nie powinno to jednak stanowić żadnego zaskoczenia, albowiem to po te tytuły wyprawia się najczęściej większość niedzielnych graczy.

Warto zaznaczyć, że w pierwszej piątce zmieściła się jeszcze jedna gra sportowa, traktujący o hokeju NHL 21 oraz (na swój sposób także związane ze sportem) Mario Kart Live: Home Circuit. Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentuje się cała dziesiątka, to znajdziecie ją poniżej:

  1. FIFA 21
  2. Madden NFL 21
  3. Watch Dogs: Legion
  4. NHL 21
  5. Mario Kart Live: Home Circuit
  6. Super Mario 3D All-Stars*
  7. Animal Crossing: New Horizons*
  8. Star Wars: Squadrons
  9. Call of Duty: Modern Warfare
  10. Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas

*Wynik wyłącznie ze sprzedaży pudełkowej

Źródło: https://gamingbolt.com/watch-dogs-legion-is-third-best-selling-title-in-us-for-october-2020

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion