Nioh Remastered i Nioh 2 Remastered na PS5. Gra trafi także na PC

News
2141V
Nioh Remastered i Nioh 2 Remastered na PS5. Gra trafi także na PC
Wojciech Gruszczyk | 13.11.2020, 14:18

Na początku przyszłego roku na PlayStation 5 zadebiutuje Nioh Remastered i Nioh 2 Remastered. Gracze otrzymają możliwość kupienia zestawu Nioh Collection, by za jednym razem zapoznać się z całą historią oraz wszystkimi dodatkami.

Sony właśnie potwierdziło ważną wiadomość dla fanów serii Nioh – już 17 grudnia 2020 roku odbędzie się premiera „The First Samurai”, czyli trzeciego, najtrudniejszego i zarazem ostatniego dodatku do Nioh 2. Gracze do końca 2020 roku zapoznają się z całą historią.

To jednak nie koniec – 5 lutego Nioh i Nioh 2 zawędruje na PlayStation 5, a jednocześnie na rynku pojawi się kompletne wydanie Nioh 2:

  • Nioh 2 - The Complete Edition (PlayStation 4)
  • Nioh 2 Remastered - The Complete Edition (PlayStation 5)
  • Nioh Remastered - The Complete Edition (PlayStation 5)
  • The Nioh Collection (PlayStation 5)

W kolekcji otrzymamy oczywiście wszystkie możliwe rozszerzenia. Gry na PS5 zadziałają w rozdzielczości 4K do 120 klatek na sekundę – choć mam wrażenie, że będziemy mogli tutaj wybrać przynajmniej dwa tryby skupiające się na rozdzielczości lub płynności animacji. Jeśli zaczęliście rozgrywkę na PlayStation 4, to możecie pomyśleć o przeniesieniu stanu gry na PlayStation 5.

Gracze mogą liczyć na bezpłatną aktualizację:

  • Nioh 2 – The Complete Edition z PS4 przeniesiemy na PS5
  • Nioh 2 z PS4 przeniesiemy na PS5

Wiele na to wskazuje, że Nioh nie ulepszymy za darmo na PlayStation 5 – przynajmniej takie szczegóły nie pojawiły się na witrynie Sony. Jednocześnie mogę potwierdzić, że 5 lutego Nioh 2 trafi na PC i w tym wypadku możemy liczyć na między innymi 4K ze 120 fps:

Sprawdźcie nasze recenzje: Nioh i Nioh 2.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/11/13/the-nioh-collection-announced-for-ps5-launches-next-february/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych