Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2020 19:25
Spider-Man: Miles Morales i Demon's Souls posiadają alternatywne okładki
1322V

Spider-Man: Miles Morales i Demon's Souls posiadają alternatywne okładki

Insomniac Games i Bluepoint Games oferują graczom wymienne okładki w swoich najnowszych grach z PlayStation 5. Klienci mogą wybrać alternatywny wizerunek głównego bohatera Spider-Man: Miles Morales oraz wrzucić na pudełko klasyczną grafikę z Demon's Souls.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales i Demon's Souls debiutują na nowej generacji PlayStation w dniu premiery i choć nie wszyscy uważają, że takie produkcje są potrzebne, by sprzedać next-geny, to jednak trzeba przyznać, że fani pozycji Insomniac Games oraz entuzjaści dzieł From Software nie mogą specjalnie narzekać.

Już jutro PlayStation 5 zadebiutuje w między innymi Stanach Zjednoczonych, więc gracze odbierają swoje zestawy, wśród których znajdują się między innymi gry na PS5. To właśnie dzięki temu dowiedzieliśmy się, że we wspomnianych tytułach przygotowano alternatywne okładki.

W Spider-Manie twórcy proponują nam bliższy wizerunek Milesa Moralesa lub nawet superbohatera bez maski, a w Demon's Souls grafikę, którą na pewno kojarzą fani wersji z PlayStation 3 – zbliżony cover znalazł się na oryginalnej wersji gry.

Jak widać alternatywne okładki wróciły do łask i w ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się takie propozycje w dużych grach AAA – jak wiadomo Assassin's Creed Valhalla już posiada a Cyberpunk 2077 zaoferuje taką propozycję (w obu przypadkach możemy wrzucić na pudełko żeńską wersję bohatera).

Demons Souls PS5 alternatywna okładka

Źródło: https://www.psu.com/news/demons-souls-ps5-box-has-a-ps3-throwback-reversible-cover/

Tagi: alternatywna okładka demon's souls okładka playstation 5 PS5 Spider-Man: Miles Morales