Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2020 21:27
ps5 moc
1265V

Sony nie daje zapomnieć o premierze PS5. Spot przygotowuje graczy do debiutu next-gena

PlayStation nie przemilczało premiery nowych Xboksów, ale korporacja nie może jedynie myśleć o konkurencji. Już wkrótce na rynku pojawi się PlayStation 5, więc firma opublikowała kolejny materiał przygotowujący graczy na debiut next-genowego sprzętu z Japonii.

Od dzisiaj w wielu krajach (w tym w Polsce – pokażcie swoje zestawy!) debiutują Xboksy Series X|S, ale nie możemy zapomnieć, że w tym tygodniu część fanów marki PlayStation zapozna się z PS5. Japończycy podzielili premierę na dwa tygodnie, ale korporacja chętnie pobudza społeczność publikując nowy materiał.

To szybki spot, którego zadaniem jest przypomnienie światu, że choć dzisiaj znacząca część branży świętuje premierę next-genów z Ameryki, to jednak japoński sprzęt również nadciąga i już w czwartek będzie dostępny w między innymi Stanach Zjednoczonych.

Jak wiadomo Sony nie może zapewnić urządzeń dla wszystkich graczy, ale dzisiaj pojawiły się przecieki, według których sprzęt 12 listopada będzie dostępny w kilku amerykańskich sklepach, więc może w przyszłym tygodniu PS5 powróci także do naszego kraju? Miejmy nadzieje, bo jak wiadomo część graczy wciąż nie mogło złożyć zamówień przedpremierowych na PlayStation 5.

Warto dodać, że przez następne 3 lata możemy liczyć na wiele cross-generacyjnych produkcji na PS5 i PS4.

Źródło: Twitter: PlayStation

Tagi: PlayStation PlayStation 5 PS5 Sony