Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2020 20:18
Marvel's Spider-Man Remastered PS4 PS5
1997V

Spider-Man Remastered został znacząco przebudowany. Zobaczcie porównanie PS5 vs. PS4

Pojawiają się kolejne materiały prezentujące ulepszonego Spider-Mana. Twórcy tym razem nie tylko podbili rozdzielczość, a zadbali nawet o drobne detale, by produkcja na nowej generacji wyglądała znacznie lepiej.

Marvel's Spider-Man Remastered zmierza na rynek wraz z PlayStation 5 i gracze mogą w tym wypadku liczyć na coś więcej niż na podbitą rozdzielczość. Już dzisiaj mogliście spojrzeć na rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę lub z wykorzystaniem ray tracingu, a w Sieci pojawiły się porównania prezentujące kilka ujęć z pierwszych scen.

To jeszcze nie jest konkretne zestawienie, które dokładnie pokazuje różnice, ale nawet teraz możemy potwierdzić, że deweloperzy dbali nawet o takie detale, jak zadrapania na biurku głównego bohatera czy też kompletnie przebudowali oświetlenie.

Na wiadomość zareagował nawet James Stevenson (dyrektor kreatywny Insomniac Games), który pokazał jeden z kadrów – na nim także możemy dostrzec dopracowaną lokację. Moc PlayStation 5 zapewnia grze przyjemne odświeżenie.

Zamierzacie grać w Spider-Man Remastered? Gra jest aktualnie dostępna wyłącznie jako dodatek do droższego wydania Spider-Man: Miles Morales (przeczytajcie naszą recenzję).

Źródło: Twitter:

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man Remastered Sony Interactive Entertainment