Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2020 17:51
Sony nagradza wyjątkowego klienta. Joey Chiu otrzymał PS5
2685V

Sony nagradza wyjątkowego klienta. Joey Chiu otrzymał PS5

Sony nie zapomina o swoim oddanym fanie. Joey Chiu otrzymał od PlayStation nową konsolę i Japończycy postanowili wyróżnić gracza małym prezentem. Trzeba przyznać, że korporacja wpadła na ciekawy pomysł.

Już w najbliższy czwartek pierwsze PlayStation 5 trafią do graczy, ale tym razem Joey Chiu nie może ustawić się w długiej kolejce i jako pierwszy klient odebrać nową generację. Fan marki PlayStation dokonał tego wyczynu dwukrotnie – był pierwszym, który sięgnął po PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro.

Dzisiaj Joey Chiu otrzymał specjalną paczkę od PlayStation, w której obok konsoli znalazła się wymowna tabliczka. Sony zdaje sobie sprawę, że w 2020 roku premiera PS5 jest specyficzna, gracze nie mogą świętować z korporacją czy też nawet ustawiać się w gigantycznych kolejkach, by odebrać konsole. Teraz wszystko zostało przeniesione do cyfrowej dystrybucji, ale nawet w takich okolicznościach – Sony nie zapomniało o swoim fanie.

Powyżej możecie spojrzeć na znane zdjęcie – Joey Chiu miał okazję sięgnąć po PS4, które odebrał z rąk samego Andrewa House'a, ówczesnego prezesa PlayStation. Warto pamiętać, że pierwsze sklepy w Polsce mają już na magazynach PlayStation 5.

Źródło: Twitter: Shinogu

Tagi: Joey Chiu playstation 5 PS5 Sony