Iza Łęcka Iza Łęcka 10.11.2020 11:29
Dead by Daylight PS5
906V

Dead by Daylight na PS5 ma 149 trofeów

Łowcy trofeów mogą przygotowywać się na wielką zabawę przy Dead by Daylight. Sieciowy horror będzie dostępny na konsolach nowej generacji od premiery, a zdobycie platyny w grze zajmie sporo czasu. Produkcja otrzymała dokładnie 149 trofeów.

Dead by Daylight jest rozwijany przez Behaviour Interactive od kilku lat - deweloperzy potwierdzili duży projekt, dzięki któremu znacząco ulepszą grę. Asymetryczny horror zostanie udostępniony na premierę nowej generacji, dzięki czemu w bazie danych Sony pojawiły się już nowe trofea.

Najpewniej produkcja w wersji na PlayStation 4 nie dzieli pucharków z edycją na PlayStation 5, więc łowcy trofeów będą mieć pełne ręce roboty, mierząc się dokładnie z 149 wyzwaniami. Tytuł otrzymał tak okazałą liczbę pucharków, gdyż został rozbudowany o szereg dodatków, które również zawierają trofea.

Zapowiada się spore wyzwanie dla graczy, którzy celują w zdobycie platyny. Jak wiadomo Dead by Daylight jest sieciową produkcją, więc osiągnięcie wyznaczonych celów będzie wiązało się ze współpracą pomiędzy członkami drużyny.

Wszystkie pucharki znajdziecie na stronie Exophase.

Dead by Daylight trofea

Źródło: https://www.psu.com/news/dead-by-daylight-ps5-trophy-list-has-nearly-150-trophies/

Tagi: Behaviour Interactive Dead By Daylight starbreeze studios