Iza Łęcka Iza Łęcka 10.11.2020 10:23
Xbox Series X gadżety
822V

Microsoft przygotował zestaw gadżetów dla pierwszych klientów Xboksa Series X na Tajwanie

Dzisiaj gracze z całego świata otrzymują konsole nowej generacji Microsoftu. Korporacja z Redmond świętuje wielką premierę, co jest idealną okazją do przygotowania rozmaitych atrakcji dla sympatyków marki - lokalne oddziały prześcigają się w pomysłach. Tajwańczycy mogli zgarnąć zestaw gadżetów.

Już dzisiaj podczas audycji live-stream główny oddział Microsoftu rozpocznie wielkie świętowaniea Xbox Polska zaprosi widzów na pierwszy odcinek X-Festu. Start nowej generacji stał się rzeczywistością, a wszystkie oddziały Xboksa pragną go w szczególny sposób go celebrować - jedną z akcji rozpoczął Xbox Taiwan.

Pierwsi szczęśliwcy z tego kraju mogli już odebrać Xboksy Series X i Xboksy Series S, tymczasem trzech graczy otrzymało specjalne zestawy gadżetów.

Obok next-genowej konsoli, klienci zgarnęli również drugi kontroler, bluzę, ręcznik, szalik oraz podkładkę prezentującą przekrój wnętrza nowej generacji. Zestaw produktów na pewno jest miłą niespodzianką i uprzyjemni pierwsze chwile z nowym sprzętem.

Niestety, w Polsce nie możemy liczyć na komfortowy dostęp do next-genów w sklepach: przez restrykcje rządu większość graczy otrzyma urządzenia dzięki kurierom lub w specjalnie przygotowanych punktach odbioru. Na szczęście wiele sieci dostosowało się do zmian, a od wczoraj next-geny zmierzają do właścicieli.

Źródło: Twitter: AllGamesDelta_

Tagi: Premiera Xbox Xbox Series X