Iza Łęcka Iza Łęcka 10.11.2020 08:16
Resident Evil Village
5906V

Resident Evil Village na fragmentach rozgrywki. Gameplay wygląda zaskakująco słabo

Capcom dotychczas nie zaprezentował dłuższego fragmentu rozgrywki z Resident Evil Village, tymczasem najnowsza reklama Sony pozwala spojrzeć na czysty gameplay. Ten zebrał sporo negatywnych opinii, gdyż w najmniejszym stopniu nie ukazuje next-genowej jakości.

Resident Evil Village zadebiutuje w 2021 roku, jednak wiele na to wskazuje, że nie będziemy mogli doświadczyć niesamowitej jakości oprawy. Sony opublikowało nową reklamę PlayStation 5, podczas której dostrzeżono kilka ujęć z najnowszego horroru, które wywołały lawinę negatywnych komentarzy dotyczących jakości gry.

Nie ulega wątpliwości, że jest jeszcze zbyt wcześnie, a ujęcia są zbyt krótkie, by dokonywać ostatecznej oceny grafiki, jednak przedstawiony fragment nie zapowiada next-genowych doświadczeń, jakich moglibyśmy się spodziewać po produkcji debiutującej na nowych konsolach i PC. Wielu sympatyków IP wyrażało swoje zaniepokojenie.

Na ujęciach możemy spojrzeć między innymi na zielone zioło do leczenia (herb) czy też ujrzymy nowego przeciwnika – wilkołak został przedstawiony na jednym z ujęć, jednak trudno mówić o wybitnej prezentacji potwora.

Capcom wciąż oficjalnie nie podjął decyzji, czy Resident Evil Village zadebiutuje na dwóch generacjach. Producent i wydawca rozważa taką opcję, choć swego czasu jeden ze sklepów zbierał już stosowne zamówienia przedpremierowe.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom gameplay Resident Evil Village