Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2020 16:40
Xbox Series S teardown
1263V

Xbox Series S rozebrany na części. Zobaczcie kompaktowe urządzenie

Xbox Series S to najmniejsza konsola w historii Microsoftu. Korporacja z Redmond nie skupia się specjalnie na promocji „Ski”, ale dzisiaj możemy sprawdzić, jak dokładnie prezentuje się samo serce urządzenia. Zobaczcie teardown konsoli.

Microsoft rozpocznie jutro nową generację za pomocą Xboksa Series X i Xboksa Series S. Konsole będą dostępne na wielu rynkach – polscy gracze otrzymują już wiadomości o wysyłce konsol. Wielu kurierów odebrało już paczki i jutro dostarczą do graczy nową generację.

Firma zapowiedziała dzisiaj zestaw gier prezentowany podczas specjalnego wydarzenia, usłyszeliśmy o polskim X-Fest, a teraz możemy sprawdzić, co tak naprawdę skrywa Xbox Series S.

Jak wiadomo jest to najmniejszy Xbox w historii, który jednocześnie zapewni graczom możliwość ogrywania najnowszych produkcji. Firma skupiła się na mniejszej rozdzielczości i choć sprzęt będzie słabszy od Xboksa Series S, to otrzyma wsparcie między innymi ray tracingu.

Czy taka bryła ma sens? Postaram się na to pytanie odpowiedzieć za kilka dni. Jestem jednak pewien, że wielu graczy chętnie postawi w domach takie małe urządzenie i będzie z niego czerpać garściami podczas między innymi ogrywania tytułów z Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft Xbox xbox series s