Iza Łęcka Iza Łęcka 09.11.2020 11:45
Xbox Series X James Gunn
1840V

James Gunn otrzymał limitowaną wersję Xboksa Series X. Reżyser czeka na premierę Cyberpunka 2077

Jeszcze przed premierą nowej generacji, James Gunn otrzymał limitowaną, dedykowaną wersję Xboksa Series X. Microsoft podkreśla właściciela sprzętu i zachęca go do ogrywania produkcji z Xbox Game Pass Ultimate.

James Gunn wyreżyserował między innymi dwie części „Strażników Galaktyki”, a w ostatnim czasie pracował nad nową wizją „The Suicide Squad” (sprawdźcie obsadę). Wpisując się w coraz bardziej popularną strategię promocji sprzętu, który otrzymują kolejni influencerzy i artyści związani z branżą rozrywki, amerykańska korporacja przygotowała specjalne wydanie Xboksa Series X.

Urządzenie trafiło do dużego pudełka, obok którego znalazły się dwa kontrolery oraz kod na Xbox Game Pass Ultimate. Podkreślono, kto jest właściciele  urządzenia i dodano hasło promujące next-gena: „Power Your Dreams”.

James Gunn potwierdził również, że jest dużym fanem gier RPG i w przyszłości zamierza zagrać w Cyberpunk 2077, jednocześnie skierował pytanie do swoich obserwatorów o rekomendacje kilku interesujących produkcji dostępnych na nowej generacji:

Prezent Microsoftu okazał się sukcesem, a zdjęcia konsoli w mediach społecznościowych wywołały spore poruszenie i pozytywne reakcje. Pod samą wiadomością o poleceniu produkcji pojawiło się już ponad 600 komentarzy.

Zapraszamy do naszej recenzji Xboksa Series X.

Źródło: Twitter: _XboxNews, JamesGunn

Tagi: Microsoft xbox Xbox Series X