Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.11.2020 18:11
Jurassic World Evolution: Complete Edition Nintendo Switch
909V

Jurassic World Evolution: Complete Edition. Zwiastun premierowy wersji na Nintendo Switch

Jurassic World Evolution okazało się być naprawdę bardzo dobrą grą strategiczną osadzoną w uwielbianym uniwersum, lecz niestety nie wszyscy gracze mogli się nią cieszyć od samego początku. Na szczęście teraz swoją wersję dostali nawet posiadacze Nintendo Switch.

Pomimo posiadania blisko 30 lat na karku Park Jurajski wciąż doskonale trzyma się na rynku, co rusz zachwycając nowe pokolenia graczy dinozaurami i ich majestatycznym wyglądem. Jednym z wielkich marzeń osób wychowanych na kultowej trylogii było zagranie w tytuł pozwalający na samodzielną budowę takowego parku.

W 2018 roku na konsolach i PC zadebiutowała taka właśnie produkcja, dzięki której mogliśmy wcielić się w budowniczych największej atrakcji turystycznej na świecie - ogrodu wypełnionego najróżniejszymi dinozaurami. Niestety o ile miłośnicy PS4 i Xbox One dostali swoje edycje strategicznej przygody w dniu pierwotnej premiery, tak posiadacze Nintendo Switch musieli poczekać prawie 2 i pół roku.

Na szczęście już teraz na "pstryczku" pojawiła się kompletna edycja Jurassic World Evolution, w jakiej znajdziemy podstawkę oraz wszystkie wydane do tej pory rozszerzenia czyli:

  • Jurassic World Evolution: Return to Jurassic Park
  • Jurassic World Evolution: Claire’s Sanctuary
  • Jurassic World Evolution: Secrets of Dr. Wu

Całość prezentuje się całkiem przyzwoicie i na pewno spodoba się wiernym zapaleńcom tematu.

Tagi: Frontier Developments Jurassic World Evolution nintendo switch