Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.11.2020 14:30
Assassin's Creed Valhalla na nowej rozgrywce
2050V

Assassin's Creed Valhalla na niezwykle długiej rozgrywce. Ubisoft prezentuje pierwsze dwie godziny przygody

Jeśli nie możecie doczekać się premiery najnowszej odsłony głośnej serii od Ubisoftu, to twórcy przygotowali specjalny odcinek, w którym prezentują pierwsze godziny rozgrywki w cudownego świata wikingów!

Assassin's Creed Valhalla to najnowsza odsłona serii o skrytobójcach, która ma zadebiutować już za trzy dni. Fani liczą na kolejną, świetną przygodę - tym razem w świecie wikingów. Ubisoft ukrył w grze całą masę smaczków, które bez wątpienia wyłapiemy podczas długiej przeprawy. Ta będzie natomiast wyjątkowo śliczna, co można wnioskować po ostatnim materiale z konsoli Xbox Series X.

Teraz Ubisoft przygotował coś, na co bez wątpienia wiele osób mocno czeka. Na ich oficjalnym kanale, na YouTube, możemy obejrzeć dwie pierwszy godziny kampanii fabularnej w grze! Całość robi świetne wrażenie i jeśli nie boicie się spoilerów (oczywiście wyłącznie tylko z samego początku gry), to koniecznie rzućcie okiem na to, co przygotowano!

Jeśli natomiast nie chcecie oglądać całego, długiego materiału, to dziennikarze portalu GamesRadar przygotowali spis najważniejszych momentów. Każdy może wybrać, co interesuje go najbardziej:

  • 12:30 - Kinowy wstęp do rozgrywki i pierwszy rozdział wprowadzający
  • 30:00 - Pierwsza synchronizacja mapy (wspinaczka i malownicze tereny Norwegii)
  • 53:50 - Rzut okiem na Anglię,a dokładniej rzecz biorąc Ravensthorpe;
  • 1:22:00 - Pokaz różnych typów broni oraz tarcz;
  • 1:31:45 - Misja odzyskania osady w bardzo filmowej formie.

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/assassins-creed-valhalla-2-hour-gameplay-stream-goes-from-norway-to-england/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft