Iza Łęcka Iza Łęcka 05.11.2020 08:14
Devil May Cry 5 Special Edition bohaterowie
832V

Devil May Cry 5 Special Edition na nowym zwiastunie. Capcom zachęca do gry mocnymi brzmieniami

Do premiery najnowszego wydania Devil May Cry 5 pozostało coraz mniej czasu, dlatego też Capcom coraz intensywniej promuje grę. Opublikowany został zwiastun, którego ozdobą jest nowy utwór japońskiego muzyka HYDE. Klimatyczna muzyka dobrze komponuje się z dynamicznym slasherem.

Capcom skutecznie wykorzystuje premierę PlayStation 5 i Xboksów Series X|S, zapewniając ulepszone wydanie Devil May Cry 5. Tytuł otrzymał poprawioną grafikę, a także zostanie rozbudowany między innymi o kolejnego bohatera.

Pragnąc zachęcić do odpicowanej przygody Dantego, właśnie opublikowano zwiastun gry prezentujący wiele nowych ujęć z Devil May Cry 5 Special Edition. Jednocześnie w materiale usłyszycie utwór „Defeat” stworzony przez japońskiego muzyka HYDE. Jest on wokalistą zespołu rockowego L’Arc-en-Ciel.

Piosenka niemal idealnie komponuje się z najnowszą pozycją Capcomu i wpisuje się w jej klimat. Nie od dzisiaj wiadomo, że cała "diabelska seria" wypełniona jest mocnymi brzmieniami, które podkręcają doznania graczy. Co więcej, twórcy pozwalają także spojrzeć na kilka ujęć z tytułu zmierzającego wyłącznie na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S.

Już kilka dni temu mogliśmy prześledzić poszczególne fragmenty rozgrywki z Devil May Cry 5 Special Edition, natomiast deweloperzy potwierdzili, że ray tracing nie będzie dostępny na Xboksie Series S.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Devil May Cry 5: Special Edition DMC zwiastun