PS5 za 5000 zł? Gracze chętnie zapłacą więcej za preordery na PlayStation 5

News
7944V
PS5 za 5000 zł? Gracze chętnie zapłacą więcej za preordery na PlayStation 5
Iza Łęcka | 04.11.2020, 10:44

Sony nie może dostarczyć do wszystkich graczy PlayStation 5, jednak wśród społeczności znajdują się chętni, którzy odsprzedają swoje zamówienia przedpremierowe na PS5. Ceny na aukcjach sięgają już 5000 zł, ale dla części klientów będzie to jedyna szansa na zagranie w tym roku na własnym next-genowym PlayStation.

Tuż po szybkiej wyprzedaży PS5 w Ameryce Północnej informowaliśmy o wielu akcjach, które w tamtym czasie nie cieszyły się zbytnim zainteresowaniem wśród kupujących. Tylko niektórzy zniecierpliwieni gracze decydowali się na odkupienie preordera, jednam im bliżej do premiery, sympatycy japońskiej marki są w stanie zapłacić coraz więcej za PlayStation 5.

Doskonale panującą atmosferę obrazuje rodzime Allegro oraz niemiecki eBay. Na pierwszym wspomnianym serwisie już teraz gracze licytują konsolę za kolejno 5000 zł lub 3406 zł. Za naszą zachodnią granicą sytuacja wygląda bardzo podobnie: obecnie możecie natrafić na kilka ofert, które mają od kilku do kilkunastu podbić, a ich ceny sięgają nawet 840 euro. Trzeba jednak podkreślić, że nie są to ceny wywindowane przez sprzedających, a licytacje graczy pragnących zdobyć PlayStation 5.

Nie ulega wątpliwości, że oczekiwanie na PS5 jest ogromne, o czym niejednokrotnie wspominał sam Jim Ryan, więc nikogo nie powinno dziwić, że niektórzy sympatycy marki PlayStation są w stanie zapłacić znacznie więcej, by zagrać w tym roku na next-genowym PlayStation. Aktualnie Sony nie potwierdziło, kiedy do sklepów dotrze druga tura urządzeń.

PS5 ceny allegro

PS5 ceny ebay

Źródło: https://playfront.de/ps5-das-sind-spieler-bereit-auf-ebay-zu-zahlen/

Komentarze (219)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych