Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.11.2020 17:01
the medium
721V

The Medium nie został sklasyfikowany w Australii

Jak podaje portal Kotaku, The Medium nie zostało sklasyfikowane w Australii. Rodzimi deweloperzy już dostosowują swoją grę pod tamtejsze standardy.

The Medium, czyli najnowszy horror od rodzimych deweloperów ze studia Bloober Team, nie został sklasyfikowany w Australii. Przy produkcie pojawiła się notka, że tytuł został przesłany do specjalnie przygotowanej maszyny, której zadaniem jest ocenianie zawartości. Sztuczna inteligencja uznała, że pozycja Polaków narusza standardy południowo-wschodniego państwa.

Wychodzi na to, że The Medium nie będzie sprzedawane w Australii do czasu, aż Krakowianie wytną nieodpowiednią treść i prześlą swoje oczko w głowie ponownie do sklasyfikowania. Istnieje także możliwość, że był to jedynie błąd systemu lub źle wypełniony formularz, z którym maszyna sobie nie poradziła.

Dodatkowo, portal Kotaku podaje, że The Medium będzie dostępne w tymże kontynencie jedynie w "cyfrze". Australijczycy, o ile oczywiście tytuł zostanie dopuszczony do sprzedaży, nie będą mogli nabyć wersji pudełkowej.

Źródło: https://www.kotaku.com.au/2020/11/xbox-series-x-the-medium-refused-classification/

Tagi: Bloober Team The Medium