Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.11.2020 15:43
god of war
7510V

God of War 2 Ragnarok to GOTY 2021. Tester mówi, że tytuł SMS to „coś wyjątkowego i szalenie pięknego”

Jeden z testerów God of War Ragnarok jest wniebowzięty jakością najnowszego projektu Santa Monica Studio.

Nowy God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) został zapowiedziany na ostatniej dużej imprezie Sony. Parę dni później fani marki przetłumaczyli zwiastun, a gdy lawina pytań zalała skrzynkę pocztową Cory Barloga, CEO Santa Monica Studio, deweloper oznajmił, że nie ma zamiaru obecnie rozmawiać o swoim oczku w głowie, a także projekcie sci-fi.

Cisza została przerwana przez jednego z testerów, a zarazem projektantem interfejsu nadchodzącego "Boga Wojny" posługującego się pseudonimem "Sami". Wczoraj wieczorem opublikował on wiadomość sugerujący, że God of War Ragnarok już w obecnym stanie to GOTY 2021 roku, a Santa Monica Studio pracuje nad czymś, czego jeszcze nigdy świat nie widział. Padły słowa, że jest to „coś wyjątkowego, a zarazem szalenie pięknego”. Niestety, ale jego wpis został usunięty zapewne na życzenie Sony. 

Na więcej konkretów z debiutującego w następnym roku tytułu przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, bowiem obecnie Sony zajmuje się promowaniem gier, które mają zadebiutować jeszcze w tym miesiącu, wraz z konsolą PlayStation 5.

Źródło: https://wccftech.com/god-of-war-ragnarok-ps5-goty-21-great/

Tagi: God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment