Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.11.2020 10:50
Dragon Quest XI S demo
1795V

Dragon Quest XI S Definitive Edition z 10 godzinami za darmo! Ogromne demo na PS4, XOne i PC

Square Enix potrafi się wykazać gestem i tak jest też w przypadku Dragon Quest XI S: Definitive Edition, które już w grudniu trafi na rynek w grudniu.

Maksymalnie wypakowana zawartością wersja Dragon Quest XI S trafi do sprzedaży już 4 grudnia 2020 roku - równocześnie na PS4, XOne i PC.

Przed premierą możemy sprawdzić atrakcje z Dragon Quest XI S za darmo. Wszystko dzięki wersji demonstracyjnej produkcji, udostępnionej na PS Store. Nie mamy tu jednak do czynienia z przeciętnym demem, bo to raczej mastodont w tej kategorii. Square Enix pozwala na zabawę za darmo przez ok. 10 godzin. Przejście całej produkcji (bez misji pobocznych) zajmuje ok. 50 godzin, więc mamy tu do czynienia z naprawdę dużym wycinkiem gameplayu z tego znakomitego, japońskiego RPG-a.

10-godzinne demo Dragon Quest XI S: Echoed of an Elusive Age - Definitive Edition jest już dostępne do pobrania na PS4, XOne i PC (poprzez Steam). Poniżej znajdziecie reklamę tej atrakcji.

Przypominam przy okazji, że prawdopodobnie już za kilka miesięcy poznamy kontynuację marki Dragon Quest. Temat zapowiedział już ojciec serii w związku z jej 35 urodzinami.

Tagi: Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age Square Enix