Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.11.2020 17:45
Marvel's avengers
1301V

Marvel's Avengers. Twórcy bawią się mikrotransakcjami

Twórcy Marvel's Avengers - Crystal Dynamics - znacząco obniżyli cenę wszystkich kostiumów, emotek, tudzież animacji postaci.

Marvel's Avengers miało bardzo dobry początek, a jeszcze lepsze recenzje, bowiem niektóre redakcje na świecie wlepiły najnowszemu tytułowi ekipy Crystal Dynamics nawet 10/10. Po ogromnym zainteresowaniu podczas BETY, zainteresowanie nagle zniknęło, w szczególności w wersji na komputery osobiste. Jak podawali niektórzy odbiorcy, na wyszukanie sieciowej rozgrywki trzeba było czekać nawet 30 minut, co jest nie do przyjęcia.

Ekipa odpowiedzialna za ową grę postanowiła - z racji niedawnego wydarzenia - przecenić o 50% masę zawartości dostępnej za realne pieniądze (krótko mówiąc - mikrotransakcje). Niektóre z animowanych, dodatkowych ruchów naszych bohaterów, takich jak epickie obalenie, kosztowało 1200 kredytów, a z racji tego, iż koszt pięciuset kredytów wynosi około 5 dolarów, na jedną z animacji musielibyśmy wydać prawie 50 złotych.

Koniec końców, zainteresowanie płatną zawartością po wyżej wspomnianej przecenie musiało być tak duże, że Crystal Dynamics postanowiło pozostać przy niższej cenie, co oznacza, że kostiumy, emotki i animacje możemy kupić od teraz o 50% taniej.

 

Źródło: https://www.pcgamer.com/marvels-avengers-permanently-reduces-the-price-of-takedowns-and-emotes/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix