Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.11.2020 15:25
Bright memory
765V

Bright Memory Infinite błyszczy na nowych zrzutach ekranu

Chiński deweloper odpowiadający za grę Bright Memory Infinite udostępnił cztery nowe zrzuty ekranu utwierdzające w przekonaniu, iż jego projekt prezentuje się niesamowicie pięknie.

Już od połowy bieżącego roku wiadomo, iż chiński, ciekawie zapowiadający się tytuł - Bright Memory - pojawi się na next-genie. Świadczył o tym przygotowano na imprezę zielonych (Xbox Games Showcase) zwiastun, pokazujący moc Xboksa Series X. Od tego momentu nie otrzymaliśmy zbyt dużo konkretów dotyczących gry. Dzisiaj deweloperzy postanowili udostępnić cztery nowe zrzuty ekranu.

W owym tytule oferującym widok z perspektywy pierwszej osoby skorzystamy z broni palnej, jak i białej - do dyspozycji zostanie oddane nam kilka karabinów automatycznych, jak i katan, na których widok przeciwnicy powinni brać nogi za pas.

Bright Memory Infinite tworzone przez jednego azjatyckiego programistę prezentuje się niesamowicie, zważywszy na to, iż nad projektem pieczę sprawuje jedynie jedna osoba. Jeśli jesteście zainteresowani rzeczoną grą, jej premiera odbędzie się w przyszłym roku.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2020/11/bright_memory_infinite_dazzles_once_again_in_latest_screenshots

Tagi: Bright Memory FYQD Studio