Iza Łęcka Iza Łęcka 02.11.2020 13:06
Diablo Immortal - wojownicy
1887V

Diablo Immortal chwalone w testach. Blizzard przygotowuje się do kolejnego etapu sprawdzania gry

Blizzard i NetEase bez większego rozgłosu pracują nad Diablo Immortal. Pomimo braku zbyt częstych wiadomości o efektach prac wiemy, że gra powstaje i w niedalekiej przyszłości kolejni gracze otrzymają dostęp do mobilnego Diablo. Tytuł zebrał całkiem sporo pozytywnych opinii podczas wewnętrznych testów.

Zapowiedź Diablo Immortal odbyła się w złym momencie. Blizzard początkowo ujawnił mobilną wersję gry, a dopiero później, po fali krytyki ze strony sympatyków uniwersum, przedstawił światu pełnoprawną kontynuację. Decyzja była fatalna, jednak teraz pozostaje nam oczekiwać na przynajmniej dwie gry zatopione w klimatycznym świecie.

Diablo Immortal ma zapewnić „autentyczne i głębokie doświadczenie” znane z całego IP, tymczasem możemy potwierdzić, że prace nad tytułem idą w bardzo dobrym kierunku. Podczas spotkania z inwestorami Daniel Alegre potwierdził pomyślną sytuację gry mobilnej:

„I wreszcie, wśród wielu opracowywanych tytułów mobilnych Blizzarda, w trzecim kwartale Diablo Immortal spotkał się z niezwykle entuzjastycznymi opiniami zwrotnymi w testach wewnętrznych i wkrótce rozpoczniemy zewnętrzne testy regionalne.”

Prezes i dyrektor operacyjny Activision Blizzard nieco uspokoił inwestorów potwierdzając, że Diablo Immortal nie tylko jest wciąż rozwijane i zgarnia pozytywne wiadomości zwrotne w wewnętrznych testach, ale deweloperzy przygotowują się do kolejnego etapu prac. Już za niedługo gra będzie sprawdzana przez zewnętrznych testerów, do których grona zapewne zostaną zaproszeni zainteresowani gracze.

Zwróćcie uwagę, że Daniel Alegre wspomniał o „wielu” tytułach mobilnych, nad którymi właśnie pracuje Blizzard.

Źródło: https://wccftech.com/diablo-immortal-had-hugely-enthusiastic-internal-response-will-soon-begin-external-regional-testing/

Tagi: Blizzard Diablo Immortal NetEase