Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.10.2020 15:30
Watch Dogs Legion screenshoty
4705V

Watch Dogs Legion wygląda fenomenalnie na zrzutach ekranu. Fani są zachwyceni realizmem graficznym

Choć najnowsza odsłona świetnej, hakerskiej serii od Ubisoftu ma nieco problemów, to trzeba jasno stwierdzić, że graficznie mamy do czynienia z najwyższą półką w świecie gier.

Watch Dogs Legion, a więc trzecia odsłona popularnej marki od studia Ubisoft, zadebiutowała zaledwie dwa dni temu. Zdania graczy są mocno podzielone (naszą recenzję znajdziecie w tym miejscu), ale nikt nie ma wątpliwości odnośnie do jakości graficznej produkcji. Wizualnie mamy do czynienia z prawdziwą perełką i wszyscy bardzo mocno podkreślają to, gdy tylko wspominają o wrażeniach z produkcji.

Potwierdzają to w dużej mierze zrzuty ekranu, którymi fani dzielą się w Internecie. Te są oczywiście robione na najwyższych możliwych ustawieniach i świetnie pokazują możliwości, jakie dane implementacja ray tracingu w grach wideo. Watch Dogs Legion wygląda jak prawdziwy next-gen.

Zresztą sami rzućcie okiem na poniższe zdjęcia. Gdyby nie szczegóły (jak choćby nieco spłaszczone pranie na lince), ciężko byłoby na pierwszy rzut oka odróżnić screenshoty od fotografii z realnego świata. Miejmy nadzieję, że z czasem będzie tylko jeszcze lepiej, a taki poziom okaże się kiedyś standardem! Sprawdźcie sami, bo jest co podziwiać:

Źródło: https://twitter.com/Berduu/

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion