Iza Łęcka Iza Łęcka 29.10.2020 08:13
PlayStation 5 paleta szczęścia
5103V

PS5 coraz bliżej graczy. PlayStation 5 zmierza już do pierwszych sklepów

Już wkrótce część graczy odbierze zamówione egzemplarze PlayStation 5. W Sieci zawitało pierwsze zdjęcie prezentujące paletę pełną PS5. Wszystko zmierza w dobrym kierunku, by entuzjaści już niedługo poznali nową generację japońskiej korporacji.

Sony zaplanowało dwie daty premiery PlayStation 5: 12 listopada nowa konsola zadebiutuje między innymi w Stanach Zjednoczonych. Do debiutu pozostały już tylko dwa tygodnie, więc jak możecie zobaczyć poniżej, pojawiło się pierwsze zdjęcie z paletą pełną PS5.

Gracze z Europy muszą zaczekać na nową generację Sony dodatkowy tydzień, ale zapewne w najbliższych dniach także i na Starym Kontynencie zaczną pojawiać się pierwsze egzemplarze PlayStation 5 przeznaczone do sprzedaży. Zainteresowanie graczy next-genami jest bardzo duże, nie powinno więc dziwić, że sklepy skrupulatnie i w miarę możliwości przygotowują się do listopadowych premier. 

Obecnie Sony stoi przed wyzwaniem przygotowania kolejnych egzemplarzy PS5. W jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi Jim Ryan potwierdził, że korporacja może nie zapewnić odpowiedniej liczby pudełek, by każdy gracz mógł 12 lub 19 listopada wrócić do domu z własnym PlayStation 5 - firma pracuje jak tylko może, by zaspokoić popyt na nową generację.

Czekacie na premierę PS5? Sprawdźcie nasz unboxing i poznajcie wstępne wrażenia z DualSense.

Źródło: Twitter: PS5only
https://www.pushsquare.com/news/2020/10/ooh_look_its_the_obligatory_ps5_pallet_picture

Tagi: PlayStation 5 PS5 sony