Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.10.2020 21:30
minecraft cp2077
1671V

Cyberpunk 2077 w Minecraft. Tak pięknego miasta jeszcze nie widzieliście

Jeden z artystów tworzących wiele prac w Minecrafcie, stworzył ogromne, tętniące życiem miasto inspirowane uniwersum Cyberpunka. 

Cyberpunk 2077 zbliża się wielkimi, a raczej patrząc na najnowsze doniesienia, powolnymi krokami - jeśli wciąż nie zdecydowaliście, jaką wersję językową wybierzecie, posłuchajcie polskich głosów. Tytuł zadebiutuje 10 grudnia na PC, Xboksie One i PlayStation 4, a tuż po oficjalnej premierze rodzimi deweloperzy w pełni skupią się na dopracowaniu wersji stworzonej z myślą o PlayStation 5 i Xboksie Series X, która - według założeń - ma ujrzeć światło dzienne w następnym roku.

Jeden z fanów oczekujących na najnowszy projekt Polaków, przygotował w grze Minecraft ogromne miasto inspirowane uniwersum Cyberpunka i podzielił się z nami grafiką robiącą ogromne wrażenie. Śmiem rzec, że przebija ona wręcz wszystkie inne tereny przygotowane nawet przez profesjonalnych projektantów

Użytkownik Reddita, Deltagon, przedstawił drapacza chmur, którego ilość detali wbija w fotel, i to dosłownie. Według autora grafiki, wszystko co widzimy na obrazie zostało zbudowane w Minecrafcie, z wyjątkiem chmur na niebie oraz neonów, które dodał w specjalnym programie. Bez zbędnego przedłużania, zerknijcie i oceńcie sami!

I made another cyberpunk scene in minecraft from r/gaming

Źródło: https://gamerant.com/minecraft-cyberpunk-build/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 Minecraft