Iza Łęcka Iza Łęcka 27.10.2020 07:00
Uncharted 5 Sony Malaysia Studio
2567V

Sony Malaysia Studio pracuje nad „jednym z najbardziej znanych” IP. Gracze mają nadzieję na Uncharted 5

Młode SIE WWS Malaysia Studio już otrzymało za zadanie rozwijanie jednego z najbardziej znanych i lubianych IP od PlayStation. Twórcy nie odnoszą się do szczegółów, ale wielu graczy ma nadzieję, że deweloperzy pomagają przy Uncharted 5.

Sony posiada w swoim katalogu wiele znanych i cenionych przez graczy marek, ale bez wątpienia jednym z najciekawszych IP należących do japońskiej korporacji jest Uncharted. Już od kilku miesięcy pojawiają się plotki, według których nad kolejną odsłoną w tym uniwersum pracuje nowe studio – Naughty Dog coraz częściej dzieli się talentami z zespołem umiejscowionym w San Diego.

Obecnie jednak SIE WWS Malaysia Studio poszukuje nowych pracowników – nie od dziś wiadomo, że zadaniem wspomnianego zespołu jest wspomaganie deweloperów i przygotowywanie niektórych elementów do przyszłych hitów Sony. W ogłoszeniu z Malezji pojawiła się adnotacja o pracy przy tajemniczej, „filmowej opowieści”:

„Poszukujemy utalentowanych, wysoce zmotywowanych i kreatywnych animatorów, którzy tchną życie w kolejny rozdział filmowej opowieści.”

Charakterystyczne określenie zostało użyte już w 2018 roku, gdy twórców poszukiwał zespół z San Diego – dlatego też wśród części graczy zrodziły się domysły o kolejnej odsłonie Uncharted. Co więcej, malezyjscy specjaliści potwierdzają, że rozwijają „jedno z najbardziej znanych i lubianych IP” z biblioteki Sony.

Nie możemy potwierdzić, że mowa tutaj o Uncharted, jednak wielu sympatyków marki ma nadzieję, że deweloperzy pracują nad kolejnym rozdziałem w uniwersum poszukiwaczy skarbów. Sony nadal pracuje nad filmem „Uncharted”, więc połączenie kinowej przygody z nową grą rozwijaną na PS5 mogłoby być przyjęte ze sporym entuzjazmem.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/10/sonys_malaysian_studio_working_on_one_of_playstations_most_well-known_and_well-loved_franchises

Tagi: PlayStation PlayStation 5 PS5 SIE WWS Malaysia Studio sony Sony Malaysia Studio Uncharted