The Amazing American Circus na pierwszej zapowiedzi. Unikatowe połączenie gatunków w cyrkowej oprawie

News
1243V
The Amazing American Circus na pierwszej zapowiedzi. Unikatowe połączenie gatunków w cyrkowej oprawie
Iza Łęcka | 26.10.2020, 11:29

Klabater oferuje graczom połączenie kilku rodzajów rozgrywki, które zostało ubrane w nietypowe, kolorowe, cyrkowe realia. The Amazing American Circus opowie historię wędrownej grupy cyrkowej. Sprawdźcie najnowszy teaser zapowiadający produkcję.

Polskie studio może pochwalić się kolejną produkcją. Po 8 miesiącach pod przedstawienia This is the Zodiac Speaking nadszedł czas na unikatowe połączenie wielu gatunków gier. The Amazing American Circus to kompilacja gry karcianej, symulacji elektronicznej i przygody z elementami RPG. Gracze stworzą własną trupę cyrkową, której przedstawicielami będą klauni, akrobaci, żonglerzy czy siłacze – wszystko po to, by wkupić się w łaski wymagającej publiczności.
 
W The Amazing American Circus, oprócz odwiedzenia legendarnych miejsc, gracz spotka na swej drodze prawdziwe historyczne postacie. Tytuł został określony mianem „prawdziwej gry podróżniczej”, gdzie stając do specjalnego pojedynku karcianego śmiałkowie będą starali się zapewnić jak najwięcej atrakcji widzom. Wyzwaniem właściciela wędrownego cyrku będzie rozbudowywanie swojego zespołu, zbieranie coraz bardziej egzotycznej grupy artystów, którzy swoimi niecodziennymi wyczynami będą szokować i zachwycać, wpisując się w wysublimowane preferencje widzów.

O najnowszym projekcie opowiedział Michał Gembicki, członek zarządu Klabatera:

"W Klabaterze wielokrotnie podejmowaliśmy tematykę społeczną i historyczną. Wydaliśmy m.in. tak udane gry jak We. The Revolution i Help Will Come Tomorrow. The Amazing American Circus w założeniu ma stanowić zwieńczenie naszej nieoficjalnej trylogii “rewolucyjnej”. Opowiedzieliśmy już o rewolucjach Francuskiej i Październikowej, teraz przenosimy się do Stanów Zjednoczonych w przededniu rewolucji industrialnej. To na pewno jedno z najważniejszych ogłoszeń w naszym portfolio na przyszły rok. To już nasza trzeci własna gra, nie tylko bowiem wydajemy The Amazing American Circus, ale wraz z Juggler Games, pracujemy nad nią koncepcyjnie." 

Na poniższym materiale możecie sprawdzić zapowiedź klimatycznej, niecodziennej produkcji. Premiera najnowszej gry Klabatera została zaplanowana na 2021 rok i zadebiutuje na PC oraz konsolach, w tym next-genach.

Co oferuje The Amazing American Circus?

  • Stań się legendą! Uratuj podupadły cyrk, zbierz grupę artystów estradowych i odważ się stawić czoła największemu showmanowi na ziemi - samemu P.T. Barnumowi.
  • Daj się wciągnąć spektakularnej historii osadzonej w burzliwych czasach Rewolucji Przemysłowej i zmierzchu ery Dzikiego Zachodu i wejdź w piękny oraz mroczny świat amerykańskiego folkloru.
  • Rozgrywaj emocjonujące starcia na cyrkowej arenie przy pomocy niepowtarzalnych talii kart charakterystycznych dla poszczególnych artystów z Twojej trupy.
  • Odkryj na nowo ducha klasycznych powieści! Odkryj niesamowite historie i dialogi odtwarzające styl klasycznych  opowieści z przeszłości.
  • Spotkaj ponad sto historycznych i legendarnych postaci z przełomu XIX i XX, takich jak John D. Rockefeller, Susan B. Anthony, or Nikola Tesla.
  • Zbierz grupę wyjątkowych artystów i specyficznych postaci, wśród których każda posiada wyjątkową historię i wybierz się w podróż przez Stany Zjednoczone XIX wieku.
  • Posłuchaj wyjątkowego soundtracku inspirowanego klasyczną muzyką cyrkową.

Źródło: Informacja prasowa: Klabater

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych