Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 25.10.2020 17:56
Mars Colony Builder - PlayWay
971V

Leśniczy, policjant i kolonizator Marsa. PlayWay prezentuje swoje kolejne produkcje

PlayWay znany jest z zapowiadania dosłownie setek gier rocznie, dzięki czemu jest chyba najbardziej aktywnym wydawcą... zwiastunów na Świecie. W ostatnim czasie rodzimy gigant ujawnił kilka kolejnych tytułów.

W przeciągu ostatnich kilku dni poznaliśmy aż 4 różne produkcje jakie PlayWay planuje wrzucić na rynek, jeśli te zdobędą wystarczająco dużą popularność wśród społeczności Steam. 

W symulatorze leśniczego będziemy oznaczać szlaki turystyczne, pilnować porządku w lesie, ganiać chuliganów i robić całą masę innych czynności typowych dla pracowników ochraniających nasze piękne lasy. W kolejnej z zapowiedzianych gier wcielimy się zaś w policjanta i niczym w World’s Scariest Police Chases będziemy ścigać bandziorów po całym mieście, łapiąc drani w oczekiwaniu na awans i coraz wyższą rangę w policyjnych szeregach.

Najciekawiej z nich prezentuje się jednak Mars Colony Builder, który jest swego rodzaju konkurencją (ładnie mówiąc) dla wydanego przez Paradox Surviving Mars - zasady działania mają być w miarę podobne, więc Mars Colony Builder może okazać się istnym strzałem w dziesiątkę dla polskiego wydawcy.

Na deser prezentujemy też zwiastun rozgrywki z The Tenants, czyli ekonomicznej strategii gdzie pobawimy się w osobę wynajmującą mieszkania. 

Źródło: YouTube/PlayWay

Tagi: gry niezależne playway strategie symulatory zapowiedzi